Тест Px на прямому вприску, відключати форсунку і як впливає на показники якщо її не відключати.

Поможем новичкам разобраться в тонкостях и деталях работы с USB Autoscope
Ответить
Gmail
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 07 янв 2022, 22:12

Тест Px на прямому вприску, відключати форсунку і як впливає на показники якщо її не відключати.

Сообщение Gmail »

Не попадав ще щоб Px в двигуні на прямому вприску. Як правильно зробити? Відключати форсунку, чи залишати підключену? І як впливає подача палива під тиском в камеру без іскри на сам замір, на скільки такому заміру можна довіряти?
Ygryk
Сообщения: 2682
Зарегистрирован: 20 окт 2005, 08:42
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 289 раз

Re: Тест Px на прямому вприску, відключати форсунку і як впливає на показники якщо її не відключати.

Сообщение Ygryk »

Відключати форсунку перед виконанням тесту Px чи ні - на результати заміру не впливають. Але якщо не відключити - може сильно нагрітись каталізатор (залежить від тривалості замірів).
Ответить

Вернуться в «Помощь начинающим»