Тест Px на прямому вприску, відключати форсунку і як впливає на показники якщо її не відключати.
Тест Px на прямому вприску, відключати форсунку і як впливає на показники якщо її не відключати.
Не попадав ще щоб Px в двигуні на прямому вприску. Як правильно зробити? Відключати форсунку, чи залишати підключену? І як впливає подача палива під тиском в камеру без іскри на сам замір, на скільки такому заміру можна довіряти?
-
Ygryk
- Сообщения: 2682
- Зарегистрирован: 20 окт 2005, 08:42
- Благодарил (а): 49 раз
- Поблагодарили: 289 раз
Re: Тест Px на прямому вприску, відключати форсунку і як впливає на показники якщо її не відключати.
Відключати форсунку перед виконанням тесту Px чи ні - на результати заміру не впливають. Але якщо не відключити - може сильно нагрітись каталізатор (залежить від тривалості замірів).